BW VICE MISTRZEM POWIATU OLESKIEGO!

Wielki sukces naszej drużyny w Mistrzostwach Powiatu Oleskiego LZS w halowej piłce nożnej! W dzisiejszym turnieju wystąpiło łącznie 12 drużyn, które zostały podzielone na 4 grupy i faza grupowa została rozgrywana na hali w Gorzowie Śląskim oraz Praszce. Po słabym początku z naszej strony (porażka w grupie 2:1 z Zębowicami oraz 3:1 z Gorzowem Śląskim) wyszliśmy z grupy z 3 miejsca.
W fazie pucharowej 1/8 finału trafiliśmy na LZS Bugaj Nowy, który pokonaliśmy 2:0 i pewnie awansowaliśmy do ćwierćfinału. Naszym kolejnym przeciwnikiem był faworyzowany Budowlani Strojec, z którym po bardzo dobrej grze i walce wygraliśmy 3:0. W półfinale odprawiliśmy z kwitkiem LZS Zębowice 5:0 i awansowaliśmy w wielkim stylu do finału!
Naszym finałowym rywalem była drużyna LZS Radawie. Z przebiegu całego spotkania stworzyliśmy sobie wiele sytuacji bramkowych, ale niestety piłka nie umiała znaleźć drogi do bramki przeciwników. Zespół z Radawia wykorzystał jedną sytuację, w której w zamieszaniu naszym polem karnym strzelili jedyną i decydującą o sukcesie bramkę....
Niestety zabrakło przysłowiowej "wisieńki na torcie", ale vice mistrzostwo Powiatu Oleskiego również jest wielkim sukcesem naszej drużyny! W dzisiejszym turnieju wystąpiliśmy w składzie: Michał Przeniczny, Piotr Krawczyk, Szymon Kochański, Wojciech Górski, Michał Liberka, Tomasz Kaliciak, Adam Łysy, Patryk Sikora, Bartłomiej Zug, Piotr Zug.
Warto jeszcze dodać, że najlepszym zawodnikiem turnieju został nasz zawodnik Wojciech Górski!
Wielkie gratulacje i brawa dla całej drużyny za walkę i zaangażowanie w każdym meczu!

Oto klasyfikacja końcowa:

1. LZS Radawie

2. LZS Borki Wielkie

3. LZS Radłów

4. LZS Zębowice

Miejsca 5-8

LMKS Piast Gorzów Śląski, LZS Stobrawa Wachowice, LKS Budowlani Strojec, KS Bodzanowice

Miejsca 9-12

LZS Wichrów, LZS Ligota Oleska, LZS Bugaj Nowy,LKS Wilki Tadar Gana