Derby Borek na remis!!!

0-2 74' Michał Liberka

1-2 76' Damian Pawełczyk

2-2 85' Paweł Jung

LZS Borki Małe: Mateusz Urbaniak - Józef Bardosz, Kamil Grobelny, Tomasz Jendrosek (55' Dawid Witek), Paweł Jung, Artur Lesik, Damian Pawełczyk (77' Dawid Chodura), Kamil Świtała, Szymon Tomys, Tomasz Wiendlocha, patryk Włóczyk. Trener: Andrzej Jasina.

LZS Borki Wielkie: Michał Przeniczny - Łukasz Bensz, Jakub Górka, Wojciech Górski (65' Patryk Sikora), Tomasz Kaliciak (50' Kewin Zug), Szymon Kochański (87' Bartłomiej Zug), Dawid Kudełko, Michał Liberka, Dariusz Matusek (85' Łukasz Matusek), Piotr Nowak, Łukasz Paliński. Trener: Krzysztof Meryk.

Niestety nasza drużyna w dzisiejszym spotkaniu derbowym zremisowała na własne życzenie 2:2... Wygrywając 0:2 po bramkach Nowaka i Liberki miała wiele kolejnych szans na podwyższenie wyniku i zamknięcie wyniku meczu pewnym zwycięstwem. Dodatkowo Borki Wielkie oddali w drugiej połowie pole gry przeciwnikowi i zostali dotkliwie ukarani. Najpierw bramką na 1:2 po zamieszaniu w polu karnym i płaskim strzałem piłka odbiła się od słupka i wpadła do siatki, a następnie złym kryciem naszych obrońców i doprowadzeniem do remisu przez Borki Małe pod koniec spotkania. Bardzo szkoda straty dzisiejszych punktów, które pozwoliłyby po dzisiejszym zwycięstwie wskoczyć na 1 miejsce, ale niestety derby rządzą się swoimi prawami, a niewykorzystane sytuacje lubią się mścić.... BW walczymy dalej!!!!