KONTUZJE I PRZEGRANA BW NA INAUGURACJĘ SEZONU...

LZS Żytniów 3:1 (1:1) LZS Borki Wielkie

Strzelcy: Mateusz Kwas 10', 68', Jakub Krawczyk 81' - Patryk Sikora 4'
Początek pierwszego meczu sezonu dla naszej drużyny był bardzo udany czego efektem była strzelona bramka przez Patryka Sikorę, który pokonał bramkarza gospodarzy płaskim strzałem w polu karnym. Kolejne minuty to przewaga zespołu Borek Wielkich, w których wynik mógł podwyższyć Szymon Kochański, ale jego strzał zatrzymał się na poprzeczce. LZS Żytniów wyrównał na 1:1 po błędzie naszych obrońców i w sytuacji sam na sam z bramkarzem pewnie umieścił piłkę w siatce. Po tej sytuacji po brutalnym faulu jednego z zawodników gospodarzy kontuzji łydki doznał Łukasz Paliński, a kilka minut później boisko musiał opuścić kolejny nasz obrońca Dawid Kudełko, z powodu kontuzji stawu skokowego.... Wynik remisowy do przerwy nie uległ już zmianie.
W drugiej połowie zespół gospodarzy wykorzystał nieporozumienie w naszej defensywie i objął prowadzenie. Kolejne minuty to dużo walki z jednej i drugiej strony, ale ostateczny cios pod koniec spotkania zadali gospodarze, którzy zdobyli kolejną bramkę po strzale z dystansu i odnieśli końcowe zwycięstwo 3:1.