Krzysztof Meryk odchodzi z BW! Nowym trenerem Andrzej Jasina!

Koniec sezonu 2016/2017 to także czas pewnych zmian w związku obsadą trenerską. Współpracę z drużyną Seniorów LZS Borki Wielkie kończy trener Krzysztof Meryk. W tym czasie nasza drużyna osiągnęła jeden z najlepszych wyników w historii klubu zdobywając w obecnym sezonie vice mistrzostwo B Klasy.

Na koniec współpracy chcielibyśmy podziękować Trenerowi zarówno za wszystkie wygrane, jak i przegrane mecze, ponieważ każdy z nich nas czegoś nauczył.
Za wszystkie treningi, wskazówki, rady i przede wszystkim za wiarę w nasze możliwości mimo trudnych chwil!

Trenerowi Seniorów Klubu LZS Borki Wielkie w latach 2015-2017 – Krzysztofowi Merykowi – serdeczne podziękowania składają Zarząd, Zawodnicy i Kibice! DZIĘKUJEMY!!!

Nowym trenerem naszego klubu został znany wszystkim w naszym regionie piłkarskim Andrzej Jasina!!! Nowemu trenerowi życzymy samych sukcesów zdobytych z drużyną LZS Borki Wielkie!