LZS Zębowice 0:2 LZS Borki Wielkie

Strzelcy: 55' Paliński, 60' P. Sikora.

LZS Borki Wielkie: Przeniczny - Lizurej (80' Meryk), Bensz, Kudełko, Paliński, Sikora (70' Kubosz), Kaliciak, Krawczyk, Matusek, Górka, Liberka.
W czwartek 3 maja nasza drużyna w ramach zaległej kolejki udała się do Zębowic, gdzie z miejscowym LZS-em na inaugurację obecnego sezonu przegraliśmy 0:2 na własnym boisku i podchodziliśmy do wczorajszego spotkania bardzo ostrożnie i z respektem dla naszego przeciwnika.
Pierwsza połowa była bardzo wyrównana, jednak to nasz zespół stworzył sobie więcej sytuacji bramkowych, po których dzięki dobrym interwencjom bramkarza Zębowic wynik do przerwy był bezbramkowy.
Początek drugiej odsłony spotkania to zdecydowany atak i przewaga Borek Wielkich czego efektem były dwie zdobyte bramki w przeciągu 5 minut! Najpierw w 55 minucie przepięknym dośrodkowaniem popisał się Rafał Lizurej, które na bramkę zamienił technicznym strzałem głową Łukasz Paliński. Parę minut później w polu karnym po strzale głową Tomasza Kaliciaka bramkarz gospodarzy wypuścił piłkę z rąk, a z sytuacji skorzystał nasz boczny pomocnik Patryk Sikora, który skierował futbolówkę do pustej bramki z bliskiej odległości. W kolejnych minutach gra się wyrównała a gospodarze próbowali odrabiać straty, ale wszystkie groźne sytuację wyjaśniał dobrze dysponowany tego dnia Michał Przeniczny. Mecz zakończył się naszym zwycięstwem i kolejne 3 punkty padają łupem podopiecznych trenera Andrzeja Jasiny!!! Dziękujemy za obecność i wsparcie wszystkim naszym licznie zgromadzonym kibicom!