Remis BW na inaugurację rundy wiosennej!

Remis BW na inaugurację rundy wiosennej!!!
LZS Wichrów 3:3 LZS Borki Wielkie
Strzelcy dla BW: 2 Jakub Górka, Szymon Kochański.
W dzisiejszym spotkaniu wystąpiliśmy w następującym składzie:
Przeniczny - Lizurej, Bensz, Kudełko, Paliński, P. Sikora, Kochański, Górka, Wnuk (60' A. Sikora), D. Matusek, Kaliciak.

Dzisiejsze spotkanie w Wichrowie pod względem warunków było trudne dla obu drużyn ze względu na bardzo grząską murawę, ale to nie przeszkodziło zawodnikom obu drużyn aby zdobyli łącznie 6 bramek, gdzie mogło ich dziś wpaść dużo dużo więcej.
Z przebiegu całego spotkania remis wydaje się być jak najbardziej sprawiedliwym rozstrzygnięciem dla obu zespołów. Jeśli chodzi o sytuację bramkowe zdecydowanie więcej miał ich LZS Wichrów, ale bardzo dobrze w naszej bramce był dziś dysponowany Michał Przeniczny. Bramki dla Borek Wielkich zdobył dziś Szymon Kochański strzałem z rzutu wolnego oraz dwie Kuba Górka po strzale z dystansu i z rzutu karnego.
Trzeba się cieszyć ze zdobytego punktu na trudnym terenie i walczyć o kolejne do końca sezonu. Dziękujemy bardzo naszym kibicom za wysoką frekwencję na meczu oraz doping!!!