"Niewykorzystane sytuacje lubią się mścić" BW TYLKO remisuje w Żytniowie!!!
1-0 35' Grzegorz Augustyniak

1-1 55' Michał Liberka

LZS Żytniów: Pakuła - Augustyniak, Czech (65' Uznański), Jama, Kowalski, Kuder, Szymański (75' Sądel), Tkacz (87' Kowalczyk), Wiśniewski, Zaręba, Zuzel.

LZS Borki Wielkie: Przeniczny - Bensz, Górski, Kaliciak (25 M. Kwapis-> 80 Ł. Matusek), Kochański, Krawczyk, Kudełko, Liberka, Lizurej (70 K. Zug), D. Matusek (46' Paliński), P. Nowak.

Z trudnego terenu w Żytniowie wywozimy 1 punkt, który oczywiście należy szanować, ale pozostaje wielki niedosyt... Nasza drużyna zremisowała wygrany mecz dzięki dużej nieskuteczności! W pierwszej połowie spotkania mieliśmy strzał z rzutu w wolnego w poprzeczkę oraz dwie stuprocentowe sytuacje w polu karnym, gdzie zabrakło zimnej krwi i dokładności. Gospodarze strzelają nam bramkę z przypadkowej sytuacji z ostrego kąta i prowadzą dzięki niej 1:0 do przerwy. W drugiej połowie rzutu karnego niewykorzystał Michał Liberka, gdzie piłka po interwencji bramkarza otarła się jeszcze o słupek. W kolejnych minutach ponownie swoich szans w sytuacji sam na sam z bramkarzem nie wykorzystał nasz najlepszy strzelec drużyny Michał Liberka, ale za to zrehabilitował się strzelając na 1:1. W ostatnich minutach meczu pięknym podaniem wzdłuż pola karnego popisał się Wojciech Górski, które trafiło wprost pod nogi Liberki, który strzałem z pierwszej piłki mając przed sobą tylko bramkarza mógł zapewnić nam 3 punkty...... ale niestety chybił minimalnie tuż przy słupku.
Dziś zabrakło nam zdecydowanie szczęścia, ale doceniamy wywalczony 1 punkt w meczu, w którym było mnóstwo okazji, walki i zaangażowania. BW walczymy dalej!!!