1-3 71' Wojciech Górski

1-4 85' Michał Liberka

LZS Radłów: Walot - Czubaj, Jasiński, Kobylecki, Królikowski, Książek, Kubacki, Kubacki, Łazarek (73' Świtała), Mann, Pawełczyk (73' Wieczorek).

LZS Borki Wielkie: Przeniczny - Bensz, Górka, Górski, Kaliciak (50' K. Zug), Kochański, Kudełko, Liberka, Lizurej, D. Matusek (70' Ł. Matusek), P. Sikora (60' B. Zug).

W meczu 14 kolejki odnosimy kolejne zwycięstwo w obecnym sezonie pewnie pokonując w meczu wyjazdowym LZS Radłów. Po pierwszej połowie nasz zespół prowadził "tylko" 0:1 mimo wielu sytuacji stuprocentowych (poprzeczka Liberki, Kaliciaka oraz sam na sam z bramkarzem Sikory). Druga połowa zaowocowała w lepszą skuteczność, gdzie kolejnymi pięknymi bramkami popisał się Michał Liberka, który również po indywidualnej akcji zaliczył piękną asystę, a Wojtek Górski dołożył tylko nogę i skierował piłkę do pustej bramki. Przed nami dwutygodniowa przerwa i czas na regenerację przed kolejnym meczem wyjazdowym jaki czeka naszą drużynę w Żytniowie z miejscowym LZS-em. Poniżej komplet wyników 14 kolejki oraz tabela: