Wysoka przegrana z Dobrodzieniem...

LZS Borki Wielkie 2:6 (1:3) KS Start II Dobrodzień
Strzelcy dla BW: K. Rataj, D. Gurasch
W ramach 4 kolejki nasz zespół gościł zespół rezerw Startu Dobrodzień. Od pierwszych minut goście ruszyli zdecydowanymi atakami i każdy ich strzał kończył się bramką, aż do wyniku 0:3. Bramkę kontaktową dla naszej drużyny zdobył Krzysztof Rataj i tak zakończyła się pierwsza połowa spotkania.
W drugiej odsłonie zespół z Borek Wielkich stworzył sobie kolejne sytuacje bramkowe, ale piłka nie umiała znaleźć drogi do bramki... Wyższy presing i ataki z naszej strony zemściły się kolejnymi 3 bramkami w wykonaniu gości, którzy w dzisiejszym dniu mieli 100% skuteczność. Bramkę zmniejszającą wynik porażki strzelił pod koniec spotkania Dawid Gurasch, który w zamieszaniu w polu karnym pokonał bramkarza gości.