Strzelcy: 46' Kochański, 70' Riemann, 75' Riemann
Bensz, Kaliciak, A. Nowak (LZS Borki Wielkie)

LZS Radłów: Pawełczyk, Basiński, Czubaj, Gawlik, Kobylecki, Książek (85' M. Kubacki), Kubacki, Stysiak, Syma, Królikowski (80' Mikoś), Ł. Skibiński (46' Wieczorek). Trener: T. Kobylecki
LZS BORKI WIELKIE: Przeniczny, Bensz, Skowronek, Brodacki (46' Kaliciak), Czołkos (20' D. Matusek), Hałupka, Kochański, Ł. Matusek, Nowak, Riemann, Sikora (46' A. Nowak)
Trener: Krzysztof Meryk

Za nami kolejny mecz wyjazdowy naszej drużyny, która pewnie wygrała w Radłowie w ramach 10 kolejki rozgrywek. Do meczu przystępowaliśmy bez braci Pietruska, Rafała Lizureja, Andrzeja Meryka i Tomasza Kaliciak, który dojechał na drugą połowę spotkania. Pierwsza połowa spotkania zakończyła się bezbramkowym remisem, chociaż obydwie drużyny miały swoje okazje do zmiany rezultatu. Brak pomysłu na grę oraz małe zaangażowanie naszych zawodników było wynikiem bezbramkowego remisu po 45 minutach.

Druga część spotkania zaczęła się dla naszego zespołu wyśmienicie. Przepięknym strzałem z woleja popisał się Szymon Kochański, który dał nam prowadzenie w meczu, natomiast bramkarz gości przy strzale odprowadził piłkę jedynie wzrokiem. Po strzelonej bramce Borki Wielkie poczuły się pewniej i coraz śmielej atakowały bramkę rywali. LZS Radłów również stwarzał sobie sytuację pod naszą bramką, ale Michał Przeniczny zawsze był na posterunku. W 70 minucie spotkania podwyższyliśmy wynik za sprawą Dominika Riemanna, który po samotnym rajdzie pokonał bramkarza płaskim strzałem. Ta bramka uspokoiła grę i podłamała drużynę gospodarzy a to po raz kolejny wykorzystał Dominik Riemann, który w 75 minucie zdobył swoją drugą bramkę w tym spotkaniu i zapewnił drużynie Borek Wielkich kolejne zwycięstwo w sezonie 2015/2016.

Teraz czeka nas przerwa weekendowa w rozgrywkach ligowych ze względu na dzień Wszystkich Świętych. Kolejnym naszym przeciwnikiem będzie Motor Praszka, którą będziemy gościć na własnym boisku już 8 listopada o godz 13:00.