5 miejsce BW w Halowych Mistrzostwach Powiatu Oleskiego LZS-ów

LZS Borki Wielkie zdobyły 5 miejsce w halowych Mistrzostwach Powiatu Oleskiego!
W dniu dzisiejszym nasza drużyna wystąpiła na turnieju w składzie: Michał Przeniczny, Rafał Lizurej, Mateusz Hałupka, Szymon Kochański, Tomasz Kaliciak, Dominik Riemann, Michał Kwapis, Kamil Owczarski, Bartłomiej Zug, Dariusz Matusek,
Naszymi przeciwnikami w grupie A byli LZS Wojciechów oraz LZS Ligota Oleska. W pierwszym meczu grupowym pokonaliśmy Wojciechów 1:0 po bramce Tomasza Kaliciaka. W drugim spotkaniu grupowym doznaliśmy wysokiej porażki 1:5 z Ligotą Oleską, a honorową bramkę dla naszego zespołu zdobył Kaliciak.Zmagania w fazie grupowej zakończyliśmy na 3 miejscu, ponieważ wszystkie drużyny miały 3 punkty, a o kolejności miejsc decydował bilnas bramkowy, a w tym przypadku mieliśmy najgorszy.
Naszym kolejnym przeciwnikiem w fazie pucharowej był LZS Radłów, który pokonaliśmy 1:0 po bramce Tomasza Kaliciaka w końcówce spotkania. Wygrana ta dałą nam awans do fazy ćwierćfinałowej turnieju, gdzie naszym kolejnym rywalem był Piast Gorzów Śląski.
Niestety spotkanie z wyżej notowanym rywalem przegraliśmy 0:2 po bardzo dobym początku naszego zespołu i stworzeniu sobie kilku klarownych sytuacji.
Mistrzem Powiatu Oleskiego w halowej piłce nożnej została Prosna Zdziechowice, która w finale wygrała 1:0 z LZS Ligotą Oleską. W meczu o 3 miejsce Stobrawa Wachowice wygrała po dogrywce 3:1 z Gorzowem Śląskim.
Końcowa klasyfikacja turnieju:
1. Prosna Zdziechowice
2. LZS Ligota Oleska
3. Stobrawa Wachowice
4. Piast Gorzów Śląski
Miejsca 5-8: LZS Borki Wielkie, Budowlani Strojec, LZS Kościeliska, LZS Żytniów
Miejsca 9-12: LZS Radłów, LZS Zębowice, LZS Wojcechów, LZS Wichrów (nie dojechali na turniej).