Puchar Polski: LZS Borki Wielkie 0:7 LZS Ligota Oleska

LZS Borki Wielki 0:7 LZS Ligota Oleska
Bramki: 2x A.Ośródka, 2x P.Majchrowski, M.Chuć, 2x K.Rataj
Niestety nasz zespół przegrał ostatni mecz w tym roku rozgrywany w ramach pucharu Polski na szczeblu terytorialnym. W pierwszej połowie gra naszej drużyny mogła się podobać, ale zespół gości strzelił nam dwie bramki z kontry i do przerwy było 0:2. Druga połowa to już duża przewaga zespołu z A Klasy i kolejne bramki w ich wykonaniu. Drużyna z Borek Wielkich w drugiej części spotkania wyraznie opadła z sił co bezbłędnie wykorzystali nasi rywale. Przegrywamy dziś wysoko i odpadamy z dalszej rywalizacji pucharowej. Rok 2016 w naszym wykonaniu uważamy za zamknięty. Teraz przerwa zimowa i w marcu ruszamy z rundą wiosenną, w której będziemy walczyć o jak najwyższy cel, którym w tym sezonie dla BW jest awans do rozgrywek A Klasy.