7-1 61' Patryk Sikora

8-1 82' Piotr Krawczyk

LZS Borki Wielkie: Przeniczny - Łukasz Bensz, Mateusz Hałupka, Tomasz Kaliciak, Szymon Kochański, Piotr Krawczyk, Michał Liberka (62' Łukasz Matusek), Rafał Lizurej, Piotr Nowak (46' Michał Augustyniak), Kamil Owczarski (46' Dariusz Matusek), Patryk Sikora (62' Andrzej Meryk).

LZS Radłów: Adrian Świtała - Wojciech Czubaj, Tomasz Kobylecki, Damian Krawczyk, Mariusz Kubacki, Martin Kubacki, Dominik Łazarek, Mateusz Lesik, Damian Pawełczyk, Adam Stasiak, Mathias Wieczorek.

W 3 kolejce nasz zespół wysoko pokonał drużynę z Radłowa, która przyjechała na spotkanie do Borek Wielkich "gołą" jedenastką. Zawodnicy prowadzeni przez Krzysztofa Meryka prowadzili grę przez całe 90 minut i nie dopuszczali przeciwników do przedostania się pod nasze pole karne. W 1 połowie Borki Wielkie potwierdziły swoją dominację zdobywając aż 5 bramek, natomiast jedyna stracona bramka przez nasz zespół miała miejsce w ostatniej minucie pierwszej połowy przez złą komunikację między Mateuszem Hałupką a Łukaszem Benszem, a z tej okazji skorzystał napastnik Radłowa, który będąc sam na sam z Michałem Przenicznym umieścił piłkę tuż przy słupku zdobywając honorowego gola dla gości.

2 połowa spotkania to ponownie bardzo duża przewaga naszego zespołu, który w przeciągu całego meczu bardzo dobrze rozgrywał piłkę, stwarzał wiele sytuacji bramkowych i zmuszał przeciwników do ciągłego biegania za piłką. Bohaterem spotkania został Patryk Sikora, który zdobył w całym spotkaniu 4 bramki! Cieszą kolejne 3 punkty dopisane do naszego konta oraz dobre zgranie całej drużyny i zaangażowanie, które było widoczne przez cały mecz.

W następnej kolejce, która odbędzie się w najbliższą niedzielę 25 września zmierzymy się ponownie na własnym obiekcie z drużyną LZS Żytniów o godzinie 13:00.