LKS Przedmość 1:0 LZS Borki Wielkie

LKS Przedmość 1:0 LZS BORKI WIELKIE

1-0 61' Bartosik

LKS Przedmość: Zając - Bartosik (72' Młynarczyk), D. Koziołek (80' Pietras), P. Koziołek, S. Koziołek, Kubiak, Pacyna, Pietras (60" Belka), Wosiewicz (55' Kucharski), Żarnecki, Zawada.

LZS Borki Wielkie: Przeniczny - Bensz, Hałupka, Kaliciak (46' Lizurej), Kochański, Krawczyk, M. Kwapis, Liberka (75' Meryk), Nowak, Owczarski (70' Psyk), P. Sikora (46' Zug).

Żółte kartki: Bartosik (Przedmość), Liberka, Zug, Bensz, Kwapis, Lizurej (Borki Wielkie)

Czerwone kartki: M. Kwapis (Borki Wielkie)

LKS Przedmość wygrał u siebie z LZS-em Borki Wielkie w jednym z ciekawszych meczów 2. kolejki piłkarskiej klasy B.

Mimo że przez sporą część meczu gracze z Borek Wielkich prowadzili grę, z Przedmościa wyjechali z jednobramkową porażką. Gospodarze bramkę zdobyli w 61. minucie po strzale z rzutu karnego Łukasza Bartosika. Goście próbowali odrobić stratę, ale miejscowi dobrze wybijali przeciwników z uderzenia i umiejętnie przerywali grę.

W meczu nie brakowało ostrych starć i gry na pograniczu faulu.