BW kończy sezon na 2 miejscu!!!

Zwycięstwo BW w ostatnim meczu sezonu!!!
LZS BORKI WIELKIE 4:2 LZS Bugaj Nowy
1-0 18' Piotr Nowak

2-0 19' Michał Kwapis

3-0 22' Piotr Nowak

4-0 38' Łukasz Paliński

4-1 42' Krzysztof Sykuła

4-2 90' Szymon Maryniak

LZS Borki Wielkie: Przeniczny - Bensz, Górka, Kudełko, Kwapis, Liberka, Ł. Matusek, Nowak (65' Augustyniak), Paliński, Sikora (75' A. Meryk), B. Zug (60' Lizurej).

LZS Bugaj Nowy: Tronina (46' Porębski)- Ceglarz, Gęziak (46' Mońka), Kałuża, Lach (46' Ośródka), Maryniak, K. Ośródka, A. Skupiński, R. Skupiński, Stochmiałek (46' Rempalski), Sykuła.
Nasi zawodnicy godnie pożegnali się z naszymi kibicami i trenerem Krzysztofem Merykiem wygrywając na własnym boisku 4:2 z nieobliczalną drużyną z Bugaja Nowego. Zwycięstwo cieszy bardzo, ale najbardziej cieszy fakt, że dzięki innym wynikom w ostatniej kolejce sezonu kończymy sezon na 2 miejscu, gdzie dalej liczymy się w walce o awans do A Klasy z klasyfikacji drugich miejsc wszystkich B Klas w województwie opolskim.