Hit kolejki na remis!!!

0-1 Bartosik – 30.

1-1 Górka – 36.

2-1 Górka – 62.

2-2 Orłowski – 70. (rzut karny)

LZS Borki Wielkie: Przeniczny – Hałupka (55. Zug), Bensz, Kaliciak, Kudełko – Sikora (46' Paliński), Górka, Krawczyk (70' Matusek), Kochański, Liberka – Nowak (83' Meryk). Trener Krzysztof Meryk.

Przedmość: Zając – Jędrysiak, Koziołek, Pacyna, Zawada – Bartosik (90. Młynarczyk), Honcel, Orłowski, Wosiewicz (71. Belka) – Kubiak, Koziołek. Trener Sławomir Koziołek.
Niestety nasza drużyna w dzisiejszym meczu, który był zapowiadany jako hit kolejki "tylko" zremisowała nie wykorzystując szansy na zajęcie 1 pozycji w ligowej tabeli. Mimo tego, że wygrywaliśmy 2:1 po pięknych dwóch bramkach naszego pomocnika Jakuba Górki pod koniec spotkania został podyktowany dla zespołu z Przedmościa rzut karny po pechowym zagraniu ręką w polu karnym naszego stopera Łukasza Bensza. Do ostatnich minut próbowaliśmy zdobyć zwycięską bramkę, ale niestety nie udało się i mecz zakończył się wynikiem 2:2. Wynik nas nie załamuje i walczymy dalej!!!