Festiwal strzelecki BW w inauguracji rundy wiosennej!!!
LZS Wojciechów 1:9 LZS BORKI WIELKIE
Strzelcy: 2' Górski, 3' Kaliciak, 5' Liberka, 15' Górski, 20' Górka, 25' Krawczyk, 35' Górski, 45' Kaliciak, 87' Kwapis, 88' Klemens (Wojciechów).

LZS Borki Wielkie: Michał Przeniczny (46' Łukasz Paliński) - Łukasz Bensz, Mateusz Hałupka, Rafał Lizurej (60' Kewin Zug), Jakub Górka (55' Dariusz Matusek), Szymon Kochański (55' Patryk Sikora), Piotr Krawczyk, Dawid Kudełko, Wojciech Górski (46' Piotr Nowak), Michał Liberka (46' Bartłomiej Zug), Tomasz Kaliciak (46' Michał Kwapis).

Nasza drużyna w pięknym stylu rozgromiła w meczu wyjazdowym inaugurującym rundę wiosenną LZS Wojciechów, aż 1:9. Pierwsza połowa spotkania to całkowita dominacja drużyny z Borek Wielkich i prowadzenie 0:8 po pierwszej połowie. Druga połowa toczyła się głównie w środku pola i nie było już takiego zaangażowania jakie miało miejsce w 1 połowie. Cieszy wysoka wygrana i przede wszystkim skuteczność, której brakowało nam w meczach sparingowych. Więc z Wojciechowa zabieramy 3 punkty i duży worek z bramkami, który jest dobrym prognostykiem na kolejne nasze ligowe spotkania.