Transfery BW!!!

Kolejny transfer BW sfinalizowany!!!
Nowym zawodnikiem naszego klubu został Jakub Górka!!! Został pozyskany z OKS-u Olesno, gdzie reprezentował klub w IV lidze, a w sezonie 2015/2016 wystapił w 20 meczach spędzając łącznie na boisku 1400 minut! Jest to bardzo duże wzmocnienie klubu LZS Borki Wielkie w walce o awans do A Klasy.
Witamy w drużynie Kuba i życzymy samych sukcesów!!!

Kamil Owczarski - pomocnik naszego klubu został wypożyczony do końca obecnego sezonu do drużyny LZS Wojciechów, z którą zmierzymy się już za tydzień w 1 kolejce rundy wiosennej. Naszą drużynę opuścił również na zasadzie transferu definitywnego wychowanek naszego klubu Mateusz Czołkos, który zasilił klub LZS Wichrów. Dziękujemy za grę w naszym zespole i życzymy powodzenia w nowym klubie naszego ligowego rywala.

Jeśli chodzi o kolejne wzmocnienia przed startem rundy pozyskaliśmy w transferze definitywnym zawodnika LZS Gronowice Dawida Kudełko, który jest bardzo dużym wzmocnieniem klubu, ponieważ na co dzień występował w rozgrywkach klasy okręgowej.

Naszym ostanim transferem dokonanym w przerwie zimowej przed rundą wiosenną został zawodnik Łukasz Paliński ze Stobrawy Wachowice.