Porażka BW w sparingu ze Zdziechowicami!

Prosna Zdziechowice 3:0 LZS BORKI WIELKIE
W dniu dzisiejszym w Zdziechowicach rozegraliśmy pierwszy mecz kontrolny w ramach przygotowań do startu rundy wiosennej. Przegrana 3:0 nie odzwierciedla tego co działo się na boisku. Nasz zespół w przeciągu całego spotkania stworzył sobie wiele ciekawych sytuacji po dobrych akcjach całej drużyny. Niestety brakowało wykończenia lub bardzo dobrze w swojej bramce spisywał się bramkarz gospodarzy.
W dzisiejszym sparingu testowani byli Kuba Górka (OKS Olesno), Dawid Kudełko (LZS Gronowice) oraz bramkarz Pielok (bez klubu).
Oprócz wyżej wymienionych testowanych zawodników wystąpili: Hałupka, Kaliciak, Górski, Sikora, Krawczyk, Kochański, Liberka, B. Zug, A. Meryk, Augustyniak.
Mimo przegranej 3:0 możemy być zadowoleni z gry naszej drużyny w przeciągu całego spotkania mając na uwadzę, że był to nasz pierwszy mecz po przerwie zimowej na boisku trawiastym. Już za tydzień kolejny mecz sparingowy z drużyną Budowlanych Strojec.