Wywiad z najlepszym zawodnikiem rundy jesiennej!

Zapraszamy do lektury wywiadu z zawodnikiem LZS-u Borki Wielkie Michałem Kwapisem, który zwyciężył w plebiscycie na piłkarza rundy jesiennej w głosowaniu internautów na naszej stronie klubowej. Łącznie zdobył 20 głosów wyprzedzając na podium Rafała Lizureja (16 głosów) oraz Michała Liberki (9 głosów).

Wiatm Cię Michał!

Na początku chciałbym Ci pogratulować zwycięstwa w plebiscycie na najlepszego gracza rundy jesiennej. Jesteś wychowankiem naszego zespołu oraz regularnie występujesz w meczach o stawkę. Czy wygrana w tym plebiscycie jest dla Ciebie zaskoczeniem?

Szczerze? Kompletnie się tego nie spodziewałem, jestem bardzo mile zaskoczony. Postaram się nie zawieść w rundzie wiosennej kibiców, kolegów z druzyny oraz trenera prezentując jak najlepszą formę z mojej strony. Dziękuje wszystkim za oddane na mnie glosy w ankiecie!

Czy podoba Ci się atmosfera panująca w klubie?

Oczywiście! Atmosfera jest bardzo dobra. Myślę, że między innymi to właśnie ona sprawia, że mamy takie wyniki, a nie inne w obecnym sezonie. Każdy z zawodników ma ze sobą bardzo dobry kontakt w czasie spotkań jak i poza nimi.

Który mecz z rundy jesiennej zapadł Ci szczególnie w pamięci i dlaczego?

Hmmm, myślę, że mecz z LZS-em Radawie. Walka o fotel lidera, którą wygraliśmy "gołą" jedenastką i emocje były do ostatniego gwizdka. W tym spotkaniu cała drużyna pokazała charakter i wolę walki a to zapada w pamięci na długo.

Czy uważasz, że po wzmocnieniach poczynionych przed startem sezonu oraz w przerwie zimowej, stać będzie nasz zespół awans do A Klasy?

Zawodnicy, którzy dolączyli do naszej drużyny na początku sezonu, pokazali się z bardzo dobrej strony. Przyczynili się do naszej obecnej pozycji w tabeli. Mam nadzieje, że zimowe transfery będą też na plus i będziemy mieli okazje powalczyć o awans do wyższej klasy rozgrywkowej.

W rundzie jesiennej występowałeś zarówno w obronie, jak i w pomocy. Powiedz, w której z tych formacji czujesz się najlepiej?

Czuje się lepiej grając na pomocy, ponieważ mogę wtedy brać udzial w większości ofensywnych akcji i mieć szanse na zdobycie bramek, które mogą nam pomóc w zdobyciu kompletu punktów.

Jak oceniasz pracę z zespołem oraz podejście Waszego trenera Krzysztofa Meryka?

Według mnie trener robi swoje i ma dobre podejście do drużyny oraz zawodników. Nie słyszałem, żeby którykolwiek z zawodników sie skarżył na naszego trenera oraz krytykował jego decyzje.

Powiedz kibicom czym się zajmujesz na co dzień?

Na co dzień pracuje jako budowlaniec za granicą.

Jak lubisz spędzać wolny czas?

W wolnym czasie lubię spędzać czas na basenie, korcie tenisowym. Wieczorami imprezy ze znajomymi. Lubię też pograć na konsoli, aby się zrelaksować.Czasem poprostu, nic nie robienie też mi sprawia przyjemność :)

Czy masz jakiegoś ulubionego piłkarza, na którym się wzorujesz?

Nie wzoruje się na żadnym zawodniku, ale moim ulubionym piłkarzem jest Leo Messi z Barcelony.

Czego możemy Ci życzyć na zbliżającą się piłkarską wiosnę?

Życzcie mi zdrówka, braku kontuzji oraz jak najwięcej strzelonych bramek :)

No więc tego, w imieniu swoim i kibiców Ci życzę. no i przede wszystkim zdrowia. Dzięki wielkie za rozmowę.

Również dziękuje i pozdrawiam wszystkich kibiców LZS Borki Wielkie!

Rozmawiał: Tomasz Kaliciak, www.lzsborkiwielkie.futbolowo.pl