Remis na własnym boisku z Motorem Praszka

LZS Borki Wielkie 1:1 Motor Praszka

1-0 40' Andrzej Meryk

1-1 75' Jakub Tobiś

LZS Borki Wielkie: Michał Przeniczny - Łukasz Bensz (46' Bartłomiej Zug), Mateusz Hałupka, Tomasz Kaliciak (70' Michał Augustyniak), Piotr Krawczyk, Michał Kwapis, Dariusz Matusek, Andrzej Meryk, Piotr Nowak, Kamil Owczarski, Patryk Sikora.

Motor Praszka: Jarosław Wesoły - Łukasz Czucza, Przemysław Garguła, Patryk Kołek, Piotr Kotyś, Konrad Krzanowski, Damian Noga, Marcin Olszański, Dawid Pokorski (55' Mateusz Wiśniewski), Filip Rębacz, Jakub Tobiś.

W dzisiejszym spotkaniu zremisowaliśmy z Praszką bez kilku podstawowych graczy z pierwszego składu. W pierwszej połowie bramkę dla naszej drużyny zdobył Andrzej Meryk po długim podaniu Michała Przenicznego i błędzie obrońców Motoru Praszka znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem i technicznym strzałem zdobył prowadzenie dla naszej drużyny. Druga połowa to bardziej wyrównana gra obydwu zespołów. Dominowało dużo walki w środkowej strefie boiska. Mimo jednobramkowego prowadzenia nie udało nam się utrzymać wyniku do końca meczu. W drugiej połowie miało również miejsce fatalnie wyglądające zderzenie dwóch naszych zawodników Michała Kwapisa oraz Tomasza Kaliciaka, które skończyło się mocnym rozcięciem podbródka i pęknięciem kości nosowej u "kaliego". Szkoda straconych punktów w niedzielnym spotkaniu, ale jeszcze wiele meczy do końca sezonu i nadal będziemy walczyć w każdym kolejnym spotkaniu o jak największą zdobycz punktową, która będzie nam pozwoliła myśleć w walce o awans do A Klasy.