Tracimy zwycięstwo w ostatniej minucie...

Remisujemy z Radawiem 1:1 tracąc bramkę w 94 minucie...
1-0 27' Jakub Górka

1-1 94' Wojciech Grzesik

LZS Borki Wielkie: Michał Przeniczny - Jakub Górka, Wojciech Górski, Tomasz Kaliciak, Szymon Kochański, Piotr Krawczyk (78' Bartłomiej Zug), Dawid Kudełko, Michał Liberka (85' Dominik Riemann), Rafał Lizurej (70' Patryk Sikora), Piotr Nowak (57' Michał Kwapis), Łukasz Paliński.

LZS Radawie: Tomasz Barczik - Daniel Barowski (70' Kamil Mrozek), Mateusz Barowski (78' Denis Piegsa), Piotr Chyla, Paweł Kotyś, Piotr Kotyś, Klaudiusz Kulig (53' Łukasz Sowa), Dawid Nieszporek, Damian Serwusiok, Patryk Swoboda (49' Mateusz Rzepka), Tomasz Zając (80' Wojciech Grzesik).
Niestety mimo bardzo dobrej gry naszej drużyny przez całe spotkanie i obrony rzutu karnego przez Michała Przenicznego zremisowaliśmy w dzisiejszym meczu 1:1. Bramkę dla nas zdobył po fenomenalnym strzale w pierwszej połowie zza pola karnego Jakub Górka. Następnie rzut karny obronił po świetnej interwencji Michał Przeniczny i to nasza druzyna schodziła na przerwę z jednobramkowym prowadzeniem.
Druga połowa spotkania to wyrównana gra obydwu drużyn. Niestety w doliczonym czasie gry w 94 minucie po dośrodkowaniu z lewej strony boiska znalazł się w naszym polu karnym niepilnowany przez nikogo zawodnik gości i spokojnym strzałęm głową umieścił piłkę w siatce doprowadzając do remisu... Chwilę potem sędzia zakończył spotkanie i to my schodziliśmy ze spuszczonymi głowami tracąc bramkę w ostatniej minucie spotkania....