25 kolejka: remisujemy z Wichrowem

2-0 50 min. Patryk Sikora
2-1 60 min. Krystian Jamrozy
2-2 85 min. Marcin Ligendza

LZS Borki Wielkie: Michał Przeniczny - Michał Augustyniok, Damian Brodacki, Mateusz Czołkos, Szymon Kochański, Michał Kwapis, Dariusz Matusek (żk), Łukasz Matusek, Patryk Pietruska, Patryk Sikora, Kewin Zug (żk). Trener: Krzysztof Meryk.

LZS Wichrów: Sławomir Pyrasch - Kamil Bednarz, Krystian Jamrozy, Grzegorz Kansik, Paweł Konieczko, Janusz Kurpiel (żk), Marcin Ligendza, Grzegorz Mencfel (46' Krystian Nowak), Piotr Świerc, Damian Wieczorek (żk), Jan Wróbel. Trener: Bronisław Czaplinski.

Z przebiegu całego spotkania remis najbardziej sprawiedliwy dla obydwu drużyn. Nasz zespół wystąpił w bardzo młodym składzie, gdzie najstarszym zawodnikiem w polu był 24 letni Łukasz Matusek. Dobre spotkanie popsuł sędzia, który kompletnie sobie nie radził w podejmowaniu dobrych decyzji. Cały mecz przebiegał w pełnej kulturze i sportowej walce bez chamskich i agresywnych zagrań. Szkoda, że naszej drużynie nie udało się zdobyć kompletu punktów, ale cieszy fakt że mimo bardzo młodego składu drużyna wywalczyła jeden punkt a w meczu wygrywała już 2:0 w drugiej połowie.