BW z kolejnym zwycięstwem!!! Wojciechów pokonany!

LZS Wojciechów 0:3 LZS BORKI WIELKIE

Strzelcy: 15' i 69' Piotr Nowak, 31' Dominik Riemann

Żółte kartki: Widera - Czołkos

LZS Wojciechów: Błaszczyk, Banasik, Grzywna, Jaroń, Lesik, Łosik, Michalak, Psyk, Szulc (65' M. Grzywna), Widera, Zwoliński.

LZS BORKI WIELKIE: Przeniczny, Bensz (67' D. Matusek), Brodacki, Czołkos, Kaliciak, M. Kwapis, Lizurej, Skowronek, Nowak (70' A. Meryk), P. Pietruska (46' P. Sikora), Riemann (80' A. Sikora).

Drużyna LZS Borki Wielkie odniosła kolejne zwycięstwo w ramach 8 kolejki o mistrzostwo klasy B. Tym razem pewnie pokonali drużynę z Wojciechowa wygrywając 0:3. Cały mecz przebiegał pod nasze dyktando, natomiast przeciwnicy przeprowadzili tylko kilka sytuacji, w których Michał Przeniczny nie miał za dużo pracy. W przebiegu całego meczu nasz zespół zagrał solidnie w defensywie i skutecznie w ataku, ponieważ większość sytuacji, które mieliśmy wykorzystaliśmy na zdobyte bramki. Do meczu przystąpiliśmy bez swoich dwóch podstawowych graczy Kochańskiego i Hałupki.

15' Pierwszą bramkę zdobywamy po silnym strzale w polu karnym Piotra Nowaka i pięknej asyście ze skrzydła Michała Kwapisa.

31' Wspaniały rajd Dominika Riemanna, który znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem pewnie podwyższa wynik.

69' Kolejna bramka naszego snajpera Piotra Nowaka, który został obsłużony świetnym podaniem z głębi pola przez Łukasza Bensza i spokojnym strzałem po ziemi pokonuje bramkarza gospodarzy.