Duże wzmocnienia przed inauguracją sezonu

Marcin Skowronek, Szymon Kochański i Mateusz Hałupka zostali zawodnikami naszego klubu. Nie chcę narzucać sztucznej presji, ale powinno być to olbrzymie wzmocnienie.

31-letni Marcin Skowronek to typowy obrońca, który ma na koncie rozegranych mnóstwo spotkań w IV lidze w barwach OKS-u Olesno. Ostatnio występował w LZS-ie Rudniki w klasie okręgowej. Później doznał poważnej kontuzji kolana, a teraz będzie chciał się u nas odbudować.

19-letni Szymon Kochański rozegrał w poprzednim sezonie kilka spotkań w IV lidze w barwach OKS-u Olesno, ale przede wszystkim występował w drużynie juniorów oleskiego klubu.

19-letni Mateusz Hałupka to nominalnie boczny obrońca, były zawodnik juniorów OKS-u Olesno.

Definitywnie do naszego klubu przeszli również Patryk Pietruska i Kamil Owczarski, którzy byli jedynie wypożyczeni z OKS-u Olesno.

Witamy wszystkich nowych zawodników na pokładzie i życzymy samych sukcesów!

Autor tekstu: Damian Pietruska