Krzysztof Meryk nowym trenerem BW

Miło nam poinformować, że nowym trenerem klubu LZS Borki Wielkie został Krzysztof Meryk.
Wszystkim sympatykom naszego klubu jest bardzo dobrze znany, ponieważ zaczynał swoją przygodę z piłką nożną właśnie w drużynie juniorów BW.
Jeśli chodzi o jego doświadczenie piłkarskie jest ono bardzo duże, ponieważ występował w takich klubach jak Odra Opole, Swornica Czarnowąsy oraz Małapanew Ozimek. Obecnie jest graczem OKS Olesno.
Życzymy mu samych sukcesów w nowej roli oraz nowym sezonie, który rozpocznie się już za tydzień 23 sierpnia.

Tym samym zawodnicy oraz zarząd klubu LZS Borki Wielkie dziękują trenerowi Jeziorowskiemu za wysiłek, poświęcenie oraz za zaangażowanie w ostatnich latach pracy w klubie.

Dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów w życiu sportowym i prywatnym.