LZS Borki Wielkie 1:4 LZS Kościeliska

Lider oleskiej B-Klasy LZS Kościeliska wygrał z naszym zespołem 4:1 i udowodnił tym samym, że ich miejsce w tabeli nie jest niespodzianką w obecnym sezonie. Jeśli chodzi o cały przebieg meczu drużyna z Kościelisk nie zachwycała grą tylko sprytnie wykorzystała już od początku meczu "gapiostwo" oraz brak koncentracji gospodarzy i zdobyła już w 1 minucie bramkę a strzelcem został Paweł Majchrowski, najskuteczniejszy gracz obecnego lidera rozgrywek.

W 10 minucie spotkania padła kolejna bramka po pięknym strzale zza pola karnego Michała Biniek i można powiedzieć drużyna z Borek Wielkich dostała kolejny cios czego efektem były kolejne 2 stracone bramki przed przerwą. Wynik 0:4 do przerwy nie załamał podopiecznych Mateusza Jeziorowskiego, którzy wyszli bardzo zmotywowani na drugą część spotkania i pokazali bardzo dobrą grę. Efektem byłą zdobyta bramka na początku drugiej połowy przez Michała Kwapisa. Pokonał on z dystansu pięknym strzałem bramkarza gości. Dalsza część spotkania po zdobytej bramce to optyczna przewaga i piękne akcje drużyny LZS Borki Wielkie. Niestety nie udało się nam odrobić strat poniesionych w pierwszej połowie i mecz zakończył porażką 1:4 oraz spadek na ósme miejsce w ligowej tabeli.

Kolejnym meczem naszej drużyny będzie wyjazd do Wichrowa, który odbędzie się 26 kwietnia o godzinie 13:00.

16 kolejka Oleskiej Klasy B, 19.04.2015

LZS Borki Wielkie – LZS Kościeliska 1-4 (0-4)

0-1 Paweł Majchrowski – 2., 0-2 Michał Biniek – 10., 0-3 Fabian Pietrzak – 36., 0-4 Łukasz Cieślak – 43., 4-1 Michał Kwapis – 47.

LZS Kościeliska: Marcin Manka – Damian Włoszczyk, Damian Krawczyk, Krzysztof Gorzołka, Arkadiusz Tomaszewski, Michał Biniek, Damian Matlęga, Andrzej Grabiński, Łukasz Cieślak, Fabian Pietrzak, Paweł Majchrowski, oraz Andrzej Brzóska, Adrian Królikowski, Dawid Ogórek, Tomasz Wyrwich, Joachim Liszewski, Patryk Mann, Patryk Sobiesiak. Trener Sebastian Kopel, kierownik Tadeusz Manka.

LZS Borki Wielkie: Michał Przeniczny – Damian Pietruska, Rafał Lizurej, Łukasz Bensz, Piotr Nowak (70' Patryk Pietruska), Dawid Kubosz (46' Damian Brodacki), Kamil Owczarski (46' Mateusz Czołkos), Arkadiusz Nowak, Michał Kwapis, Tomasz Kaliciak (85' Łukasz Matusek), Dominik Riemann (75' Patryk Sikora).  Trener: Mateusz Jeziorowski, kierownik: Kamil Kwapis.