Strzelcy: 58' Stochmiałek, 84' Błach - 80' Piotr Nowak

LZS Bugaj Nowy: Mateusz Porębski, Grzegorz Ceglarz, Zbigniew Kałuża, Marcin Kubik, Marcin Lach (46' Marcin Błach), Wiktor Mońka (46' Piotr Marchewka), Dawid Ośródka, Michał Stochmiałek, Krzysztof Sykuła (76' Szymon Maryniak), Dariusz Woźny (65' Paweł Kluba), Amadeusz Zuzel (55' Konrad Ośródka). Trener: Marcin Ośródka

LZS BORKI WIELKIE: Michał Przeniczny, Łukasz Bensz, Damian Brodacki (70' Andrzej Meryk), Mateusz Czołkos (46' Dominik Riemann), Mateusz Hałupka, Tomasz Kaliciak, Szymon Kochański (85' Michał Augustyniak), Rafał Lizurej (70' Dariusz Matusek), Piotr Nowak, Patryk Pietruska (46' Łukasz Matusek), Patryk Sikora (46' Michał Kwapis). Trener: Krzysztof Meryk

Żółte Kartki: Sykuła, Stochmiałek, Kałuża - Czołkos, Pietruska

Czerwona kartka: Bensz

W spotkaniu 19 kolejki nasz zespół wybrał się do Cieciułowa, gdzie swoje spotkania w roli gospodarza rozgrywa LZS Bugaj Nowy. Po poprzedniej porażce w pojedynku derbowym zawodnicy Krzysztofa Meryka chcieli się zrehabilitować i poprawić swoje nastroje zdobywając komplet punktów. Drużyna z Bugaja Nowego to spadkowicz z A klasy i solidnie grająca drużyna, która na własnym boisku jest rywalem bardzo trudnym i wymagającym.

Spotkanie w pierwszej połowie było bardzo wyrównane, a gra toczyła się głównie w środkowej strefie boiska. Obie defensywy grały solidnie aby nie stracić pierwsze bramki. Najlepszą sytuację stworzyliśmy sobie, gdy wykonywaliśmy rzut wolny pośredni w polu karnym po zagraniu piłki ręką bramkarza gospodarzy po podaniu od swojego obrońcy. Szymon Kochański lekko trącił piłkę a Tomasz Kaliciak wykonał silny strzał pod poprzeczkę, ale niestety dobrze interweniował jeden z zawodników Bugaja wybijając piłkę głową. Wynik 0:0 utrzymał się do końca pierwszej połowy.

Druga część spotkania była zdecydowanie ciekawsza dla oka nie tylko pod względem strzelonych bramek, sytuacji jak również szybszej gry z obydwu stron i niepotrzebnej czerwonej kartce dla naszego zawodnika Łukasza Bensza. Gospodarze prowadzenie zdobyli w 58 minucie po składnej akcji i strzale Michała Stochmiałka. Po straconej bramce nasza drużyna wzięła się za odrabianie strat, ale brakowało skutecznego wykończenia. W 65 minucie po bezmyślnym faulu i zachowaniu czerwoną kartką został ukarany nasz doświadczony zawodnik Łukasz Bensz i od tego momentu musieliśmy sobie radzić w osłabieniu. W kolejnych minutach piłkarze z Bugaja Nowego lepiej sobie poczynali w akcjach ofensywnych i zagrażali bramce Michała Przenicznego, którego dwa razy ratował słupek. W 80 minucie wspaniałym dośrodkowaniem popisał się Michał Kwapis, a bramkę wyrównującą zdobył głową nasz kapitan Piotr Nowak. Po tym golu ruszyliśmy do zdobycia kolejnej bramki za co zostaliśmy surowo pokarani kontratakiem przeciwników i zdobyciem przez nich zwycięskiej bramki, którą zdobył Marcin Błach. W ten oto sposób zapewnił zwycięstwo swojej drużynie, a nasz zespół poniósł drugą porażkę z rzędu spadając przy tym w ligowej tabeli.