Mistrzostwa Powiatu Oleskiego LZS

Wczoraj w hali „Kotwica” i w hali w Gorzowie Śląskim rozegrane zostały kolejne Mistrzostwa Powiatu Oleskiego zespołów LZS. Do rozgrywek zgłosiło się 8 zespołów, które rywalizowały w dwóch grupach. Po fazie grupowej wszystkie zespoły stawiły się w Praszkowskiej hali, gdzie rozegrano rundę finałową.

Nasza drużyna w rundzie finałowej rozgrywała mecz o awans do półfinału z Ligotą Oleską. Do ostaniej minuty wygrywaliśmy 1:0, ale niestety po błędzie w polu karnym tracimy bramkę, a w rzutach przegrywamy 5:6.
W meczu o 5 miejsce naszym przeciwnikiem był zespół LZS Zębowice i w regulaminowym czasie gry padł bezbramkowy remis, mimo wielu sytuacji z naszej strony. Niestety w rzutach karnych ponownie zabrakło nam szczęścia i nasza drużyna zajęła ostatecznie 6 miejsce w klasyfikacji turniejowej.
W niedzielnym turnieju wystąpilismy w następującym składzie: Łukasz Paliński, Tomasz Kaliciak, Szymon Kochański, Krzysztof Rataj, Wojciech Górski, Dawid Kudełko, Patryk Sikora, Rafał Lizurej, Bartłomiej Zug.
W całym turnieju nasz zespół zdobył 5 goli, a autorem wszystkich bramek był Wojciech Górski!

Kolejność końcowa przedstawiała się następująco:
1. LZS Ligota Oleska
2. Piast Gorzów Śląski
3. Stobrawa Wachowice
4. LZS Radawie
5. LZS Zębowice
6. LZS Borki Wielkie
7. LZS Wichrów
8. Budowlani Strojec

Nagrody indywidualne otrzymali:
- Królem strzelców turnieju został Wojciech Kulik (Stobrawa Wachowice)
- Najlepszy bramkarz Patryk Kościelny (LZS Ligota Oleska)