PECHOWA PORAŻKA BW PO PIĘKNEJ WALCE W "9"

LKS Przedmość 1:0 LZS Borki Wielkie
Strzelcy: 93' Koziołek
LZS Borki Wielkie: Przeniczny - Matusek, Bensz, Galus, Kaliciak, P. Sikora, A. Sikora, B. Zug, Meryk.
Trener: Wojciech Zajączkowski
Do dzisiejszego spotkania nasza drużyna przystąpiła w bardzo, ale to bardzo okrojonym składzie, ponieważ rozpoczeliśmy mecz w 9 - osobowym składzie.
W pierwszej połowie spotkania mądrze broniliśmy się odpierając liczne ataki gości. Udało nam się wyprowadzać kontrataki, po którym jednym z nich moglismy zdobyć prowadzenie, ale piłka minimalnie przeszła obok bramki gospodarzy. Do przerwy schodziliśmy do szatni z bezbramkowym remisem.
Druga odsłona dzisiejszego meczu była bardzo podobna do pierwszej, jednak drużyna z Przedmościa przeprowadzała jeszcze więcej ataków na naszą bramkę, ale w dniu dzisiejszym wyśmienicie spisywał się nasz bramkarz Michał Przeniczny, który ratował nas wielokrotnie przed stratą bramki. Z każda minutą walczyliśmy o wywiezienie 1 punktu z trudnego terenu w Przedmościu. Niestety piłka nożna bywa pechowa i niesprawiedliwa i pierwsze problemy zaczęły się przed doliczonym czasem gry. Kontuzji mięśnia dwugłowego doznał nasz kapitan Łukasz Bensz. Po tej sytuacji sędzia doliczył 3 minuty dodatkowego czasu gry i stała się sytuacja najgorsza z możliwych dla naszej drużyny w dzisiejszym meczu.... W 93 minucie spotkania goście wykonywali rzut rożny i najwyżej do piłki wyskoczył kapitan gospodarzy, który strzałem głową zdobył decydującą bramkę dającą zwycięstwo gospodarzy. Po tej akcji sędzia zakończył dzisiejsze spotkanie.
Niestety dziś przegrywamy i tracimy naszego kapitana, który doznał kontuzji mięśniowej. Mimo tego wszystkiego najważniejsze jest to, że mimo gry w 9 osobowym składzie pokazaliśmy wielką wolę walki, charakter i wszyscy zawodnicy dali z siebie wszystko przez 90 minut! Dziękujemy za walkę wszystkim zawodnikom, którzy dziś reprezentowali nasz klub w meczu wyjazdowym w Przedmościu!!! Niestety piłka nożna bywa okrutna i czasem bardzo niesprawiedliwa i pechowa...