WIELKIE EMOCJE NA ZAKOŃCZENIE RUNDY JESIENNEJ!!!

LZS Borki Wielkie 5:4 LZS Bugaj Nowy
Strzelcy: 8' Kudełko (rzut karny), 18' Paliński, 21' Rataj, 27' Kochański, 89' Paliński - 15' Skupiński, 44' Droś, 45'+2 Ceglarz, 72' Łużak.
LZS Borki Wielkie: Przeniczny - Lizurej, Kudełko, Bensz, Matusek, Paliński, Kaliciak, Kochański, Rataj, P. Sikora, A. Sikora (46' Liberka). Trener: Andrzej Jasina
W niedzielnym spotkaniu, które kończyło zmagania ligowe w rundzie jesiennej piłkarze obu drużyn zapewnili wszystkim kibicom niezwykłe widowisko i emocje do ostatnich minut! Spotkanie lepiej rozpoczęli gospodarze, którzy po zagraniu ręką w polu karnym wywalczyli rzut karny, który technicznym strzałem tzw. "podcinką" wykorzystał nasz obrońca Dawid Kudełko. Kilka minut później goście wyrównali stan meczu po szybkiej kontrze, a sytuację sam na sam z bramkarzem wykorzystał napastnik gości. Od tego właśnie momentu spotkanie rozkręciło się nam na dobre. Kolejne trzy bramki w odstępie 10 minut zdobyli Łukasz Paliński, Krzysztof Rataj oraz Szymon Kochański i krótko przed zakończeniem pierwszej połowy nasza drużyna prowadziła 4:1!!! To co wydarzyło się w ostatniej minucie oraz doliczonym czasie gry nie jest do wytłumaczenia... W ciągu kilku chwil nasi rywale zdobyli dwie bramki i zamiast schodzić do szatni z przewagą 3 goli zmalała ona tylko do jednej bramki....
Druga połowa spotkania to przewaga zespołu Bugaja Nowego, czego efektem była bramka wyrównująca w 72 minucie. W ostatnich minutach meczu nasz zespół stwarzał sobie kolejne dobre sytuację, ale piłka nie umiała znaleźć drogi do siatki. Decydującą akcję na wagę 3 punktów drużyna z Borek Wielkich przeprowadziła w 89 minucie spotkania, gdzie w idealnym miejscu i odpowiednim czasie znalazł się Łukasz Paliński, który po dośrodkowaniu Krzysztofa Rataja tecznicznym strzałem głową dał prowadzenie i końcowy sukces w ostatnim ligowym meczu rundy jesiennej!