Prezes dziękuje za sezon 2015/2016

Podziękowania od Prezesa LZS BORKI WIELKIE Tomasza Pawelczyka:

Sezon 2015/2016 dobiegł końca i chciałbym podziękować całej drużynie za bardzo dobry wynik w końcowej tabeli. Wszystkim zawodnikom klubu, którzy w przeciągu całego sezonu byli na meczach i oddawali pełne zaangażowanie. Trenerowi Krzysiowi Merykowi, który był z drużyną praktycznie na każdym meczu dobrze ją motywując i ustawiając taktycznie. Wszystkim naszym kibicom, którzy licznie gromadzili się na naszym boisku oraz w meczach wyjazdowych. Nie można również zapomnieć o Kamilu Kwapisie, który zawsze bardzo dobrze dbał o przygotowanie boiska i całą infrastrukturę klubu. Naszym sponsorom: Hubertowi Brodackiemu (Salon fryzjerski Hubert Brodacki), OOL24, gminie Olesno, firmie REBE oraz firmie ELBO z Borek Wielkich.
Podziękowania również należą się całemu zarządowi klubu (Łukasz Bensz, Tomasz Kaliciak, Kamil Kwapis, Damian Pietruska), którzy zawsze stawali na wysokości zadania i godnie reprezentowali nasz klub.
Przede wszystkim najbardziej dziękuje za zaangażowanie w sprawy klubowe oraz piłkarskie osobom, na które zawsze można było liczyć. Podziękowania również należą się naszej płci żeńskiej, która zawsze zadbała o to, aby nasze zakończenia i grille były dobrze zaopatrzone!

Tomasz Pawelczyk