W dziesięciu przegrywamy w Żytniowie...

LZS Żytniów 3:1 LZS BORKI WIELKIE
W dzisiejszym spotkaniu musieliśmy sobie radzić bez 5 podstawowych graczy oraz mimo braku wielu zawodników cały mecz rozgrywaliśmy w 10! W pierwszej połowie dzielnie stawiliśmy czoła gospodarzom, którzy jedyną bramkę zdobyli przy wielkim szczęściu pechowo interweniującego naszego bramkarza Kamila Kwapisa. W pierwszej połowie idealną okazję do wyrównania zmarnował nasznajmłodszy zawodnik w zespole Bartek Zug, któremu strzał wybronił świetną interwencją bramkarz gospodarzy. W drugiej połowie zespół z Żytniowa bramkę na 2:0 zdobył po kontrowersyjnym rzucie karnym sprokurowanym przez Dawida Kudełkę. Bramkę kontaktową dla BW zdobył po strzale głową Łukasz Paliński, który miał jeszcze okazję na kolejną, ale ponownie świetną paradą popisał się bramkarz Żytniowa. W ostatnich minutach spotkaniach gospodarze podwyższyli wynik na 3:1 oraz czerwoną kartkę obejrzał nasz kapitan Łukasz Bensz po przepychance z napastnikiem gości.
Niestety straciliśmy cenne punkty, ale patrząc na dzisiejszą sytuację kadrową to pokazaliśmy charakter i walczyliśmy przez pełne 90 minut o jak najlepszy rezultat i za to należy się całej drużynie ogromny szacunek!!!